English فارسی العربیه

حضور نهادهای مردمی با 50 طرح نو در نمایشگاه قرآن

قائم مقام بخش نهادهای مردمی و تشکلهای صنفی بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم از اجرای بیش از 50 طرح نو و بدیع از سوی نهادها و تشکل های مردمی در این دوره از نمایشگاه قرآن کریم خبر داد.

به گزارش ستاد خبری کمیته روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم،حمیدرضا شیخ ویسی قائم مقام بخش نهادهای مردمی و تشکلهای صنفی بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم در تشریح برنامههای بخش نهادها با بیان اینکه بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم روز 29 اردیبهشت ماه مصادف با 3 رمضان با شعار «قرآن چلچراغ هدایت» گشایش می یابد افزود: بخش نهادهای مردمی نمایشگاه قرآن با یک غرفه ویژه و پنج کمیته شامل نهادهای مردمی، تشکلهای صنفی، نهادهای عمومی و دولتی، خادمان، دانشگاهیان و موسسات وابسته به حوزه علمیه با حضور پررنگ و پرشور خود رونق بخش نمایشگاه بیست و ششم خواهند بود.

وی در تشریح اهداف بخش نهادهای مردمی در نمایشگاه بیست و ششم قرآن کریم گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، اولویت ما اجرای ایدهها و برنامههای اشخاص حقیقی و حقوقی بود که این موضوع از اسفندماه گذشته با اعلام فراخوانی از طریق سایت خبری نمایشگاه و ارسال پیامک به موسسات و نهادها اعلام شد.

قائم مقام بخش نهادهای مردمی و تشکلهای صنفی بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم از دریافت 200 طرح و طرحنامه توسط دبیرخانه نمایشگاه خبر داد و افزود: پس از ارزیابی اولیه، نهایتا50 طرح برای اجرا در نمایشگاه قرآن انتخاب شد تا عموم علاقمندان و بازدیدکنندگان شاهد اجرای طرح ها و ایده های نو و بدیعی در نمایشگاه امسال باشند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 29 اردیبهشت تا 14 خردادماه 97 در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برپا می شود.