English فارسی العربیه

تجلیل از برترین های مسابقات تیمی دانشجویی در آیین بخش دانشگاهی/ تقدیر از دانشگاه های حاضر در بخش دانشگاهی

در حاشیه آیین پایانی بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن، از تیم‌های برگزیده مسابقات دانشجویی در بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن با اعطای جوایزی تقدیر شد.

به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در بخش برادران، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه نخست مسابقات تیمی دانشجویی را کسب کرد. همچنین دانشگاه ایران از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رتبه دوم در بخش برادران را کسب کرد. رتبه سوم مسابقات تیمی دانشجویی در این بخش هم به دانشگاه فرهنگیان رسید.

در بخش خواهران رتبه اول به دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رسید. دانشگاه ایران و دانشگاه فرهنگیان هم به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم مسابقات تیمی بخش خواهران در بخش دانشگاهی را کسب کردند.

تقدیر از دانشگاه‌های حاضر در بخش دانشگاهی

همچنین در این آیین از ۱۷ غرفه حاضر در این بخش و نیز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که مدیریت دانشگاه‌های زیرمجموعه خود را بر عهده داشتند، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اهدای لوح یادبود و تندیس این دوره از نمایشگاه، تقدیر شد.

بر اساس این گزارش در این آیین از دانشگاه‌های فرهنگیان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی‌ـکاربردی، سازمان بسیج دانشجویی، دانشگاه علوم و معارف قرآن، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه قرآن و حدیث، دانشگاه سوره و دانشگاه هنر نیز تقدیر شد.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 21 اردیبهشت‌ در مصلای حضرت امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد و امشب (شنبه) چهارم خرداد با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.