English فارسی العربیه

سومین نشست مشورتی کمیته نهادها و موسسات دولتی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد

null
نظری راد: لزوم توجه به نیازهای مخاطبان در نمایشگاه/ ارائه طراحی نو در غرفه ها

به گزارش کمیته روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ،سومین نشست مشورتی کمیته نهادها و موسسات دولتی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امروز یکشنبه (بیست و سوم اردیبهشت ماه) با حضور عباس نظری راد مدیر این کمیته در سالن جلسات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

عباس نظری راد مدیر کمیته نهادها و موسسات دولتی با بیان اینکه زمان زیادی تا افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم باقی نمانده است، گفت: ساخت و ساز و تزئین غرفه ها با توجه به نیاز سازمان ها و نهادها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه حضور فعالانه سازمان ها و نهادها معرف فعالیت آن سازمان خواهد بود، اذعان داشت: سازمان ها می بایست در سریع ترین زمان ممکن گزارشی از طرح ها ،نشست ها ،اقدامات ،فعالیت ها ،کارگاه ها و ... که در نمایشگاه بین المللی قرآن خواهند داشت ، ارائه کنند تا در نهایت بتوانیم سازمان ها و نهادهای برتر را معرفی کنیم.

نظری راد افزود: هر نمایشگاه باید نسبت به نمایشگاه گذشته همراه با پیشرفت و ارائه مطالب نوین همراه باشد و فعالیت سازمان ها نیز به گونه ای باشد که پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد.

در این جلسه نمایندگان دستگاه های و نهادهای دولتی هریک به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پیرامون حضور هرچه بهتر در نمایشگاه قرآن امسال پرداختند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، ٢٩ اردیبهشت ماه همزمان با سومین روز از ماه مبارک رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.