English فارسی العربیه

جلوه‏ ای از نوآوری در حوزه‏های قرآنی ارائه می‏ شود؛ برپایی رویداد استارت‏آپ اسلامی _ قرآنی با حضور جوانان کارآفرین در نمایشگاه قرآن

null

رویداد استارت‏آپ اسلامی - قرآنی با عنوان «طلوع برکت» با هدف آموزش تجربهمحور در راستای کارآفرینی اسلامی و قرآنی از ۹ تا ۱۱ خردادماه سال جاری، در نمایشگاه بین‏المللی قرآن برگزار میشود.

به گزارش ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، رویداد استارت‏آپ اسلامی - قرآنی طلوع برکت، از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی از ۹ لغایت ۱۱ خردادماه، در کمیته رسانه مستقر در بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم برگزار میشود.

از ویژگیهای این رویداد میتوان به برگزاری یک کارگاه آموزشی ــ تجربی سه روزه، آموزش تجربه محور کارآفرینی اسلامی _ قرآنی، امکان همکاری با کارآفرینان برتر کشور، برگزاری کارگاههای جنبی تخصصی با بهرهگیری از اساتید مجرب، اعطای گواهینامه معتبر، اهدای جوایز نفیس به سه تیم برتر و استقرار در مرکز رشد قرآنی اشاره کرد.

محورهای هشتگانه این رویداد نیز شامل؛ گردشگری و توریسم، هنرهای تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‏بازی و بازیهای رایانهای، سلامت و محصولات غذایی حلال، وب و اپلیکیشن و تولید محتوای چندرسانهای میشود.

این رویداد سه روزه با همکاری کمیته رسانه مستقر در بخش رسانه و فضای مجازی بیست و ششمین نمایشگاه بینالمللی قرآن کریم و مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی برگزار می‏شود و از جمله نوآوری‏های این دوره از نمایشگاه بین‏المللی قرآن کریم به شمار می‏آید.

علاقهمندان برای ثبتنام میتوانند به پایگاه اطلاع‏رسانی evand.com مراجعه یا با شماره۰۲۱۶۶۴۱۰۱۸۰ تماس بگیرند.