English فارسی العربیه

مراسم تقدیر از عوامل و دست اندرکاران بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد

مراسم تقدیر از عوامل و دست اندرکاران بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده رئیس بیست هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ، مراسم تقدیر از عوامل و دست اندرکاران بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ،مرتضی خدمتکار مشاور اجرائی معاونت ، حجت الاسلام والمسلمین سید حمید حسینی قائم مقام بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ،خواجه پیری ، محمدرضا پورمعین ،مدیران کل و معاونان ادارات کل معاونت قرآن و عترت و سایر عوامل نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد.


در این مراسم فقهی زاده ضمن تقدیر و تشکر از تمامی افرادی که در راستای برگزاری بزرگترین نمایشگاه جهان که بر محور قرآن کریم ، کوشش کردند ، اظهار داشت: از آنجایی که بودجه برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در سالهای گذشته به ودجه معاونت قرآن و عترت گره خورده بودم در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تلاش کردیم شرایط را به نفع مردم ، ملی شدن ،جلب مشارکت ها، ارگان های دولتی و ... تغییر داده و نمایشگاه را با هزینه بسیار کمتری برگزار کنیم.امیدواریم که نمایشگاه بین المللی قرآن کبوریم را با جلب حداقل ٥٠ درصد مشارکت سایر نهادها برگزار کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه طرح های زیادی به دبیرخانه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارسال شد و  طرح ها با نگاه صرفه جویی در منابع مالی مورد تایید قرار گرفتند ،افزود: میزان استقبال از نمایشگاه ، پوشش رسانه ای با کاهش هزینه ای حداقل پنجاه درصدی و رضایت مخاطبان  متنوع نسبت به سالهای گذشته در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم افزایش یافت.

حجت الاسلام والمسلمین سید حمید حسینی نیز در سخنرانی خود، اظهار داشت: خوشبختانه بست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با ویژگی های بسیار خوبی به کار خود پایان داد و یکی از این ویژگی ها صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه ها بود که این امر جز با همکاری و همدلی ،بزرگ منشی  و تدابیر مدیران ممکن نبود و شورای برنامه و بودجه نمایشگاه نیز از ابتدا رویکر صرفه جویی در هزینه ها را در الویت خود قرار داده بود و در نتیجه در عین حفظ کیفیت وارائه خدمات این امر محقق شد و امیدوارم در سال آینده نیز با این رویکرد برگزار شود.

لازم به ذکر است ، رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اهدای لوح و هدایا از کارشناسان ،معاونان و نفرات شایسته  در هر کمیته تقدیر و تشکر کرد.