یک کارشناس علوم قرآنی گفت: نمایشگاه قرآن با توجه به حضور همه اقشار و گروها در ترغیب فعالان حوزه قرآن و علوم و معارف دینی نقش مهم و موثری دارد.

حجت الاسلام سعید روستا در گفتگو با ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار کرد: فضای کنونی جامعه نیازمند محلی برای معرفی آثار و تازه های دینی و قرآنی است و نمایشگاه قرآن در تحقق این امر نقش بی بدیلی دارد.

این کارشناس علوم دینی و قرآنی خاطر نشان کرد: لزوم آشنایی مردم با محصولات قرآنی اعم از کتاب، نشریه، نرم افزار و ... ضرورت وجود مکانی منسجم و متمرکز برای مراجعه مردم به منظور تهیه این محصولات را توجیه می کند و نمایشگاه قرآن این امکان را فراهم کرده است.

وی در پایان اذعان داشت: نمایشگاه قرآن با توجه به حضور همه اقشار و گروها در زمینه تشویق فعالان حوزه قرآن و علوم و معارف دینی نقش مهم و موثری دارد و محققان و پژوهشگران عرصه های دین و قرآن تشویق می شوند تا محصولات جدیدتری را بر اساس نیاز مخاطبان خود به بازار عرضه کنند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن؛ چلچراغ هدایت" تا ساعت 24 امشب 14 خرداد ماه مصادف با 19 رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) دایر است.

روابط عمومی 2018-06-04 21:23:36