دسترسی به متن آیات و ترجمه قرآن بدون نیاز به اینترنت


مسئول غرفه " قرآن پویان" در نمایشگاه قرآن به ارائه اپلیکیشن "تنزیل" از سوی این موسسه اشاره کرد و گفت: با نصب اپلیکیشن" تنزیل " در گوشی همراه، بدون نیاز به اینترنت به متن آیات و ترجمه فارسی قرآن دسترسی ایجاد می شود.

سید کاظم فرهنگ در گفتگو با ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار داشت: مجموعه "قرآن پویان" در زمینه فهم و تدبر در قرآن با رویکرد عمومی سازی فهم قرآن فعالیت می کند.

مسئول غرفه " قرآن پویان" در نمایشگاه قرآن با بیان اینکه فهم قرآن کریم فقط مخصوص مفسرین نیست اظهار داشت: تمام مسلمانان باید در جهت فهم این کتاب آسمانی تلاش کنند.

وی با بیان اینکه این موسسه داری یک درگاه اینترنتی بوده و فعالیت های خود را از این طریق به تمامی علاقه مندان ارائه می دهد افزود: از سال گذشته دوره آموزش مجازی "روش مطالعه و فهم ساده قرآن" توسط این موسسه طراحی شد و تمام مخاطبینی که تحصیلات دیپلم و بیشتر دارند می توانند دراین دوره ها شرکت کنند.

وی به استقبال بینظیر علاقه مندان از این دوره ها اشاره کرد و گفت: افراد با شرکت در دوره های فهم قرآن و شرکت در آزمون جامع موسسه پویان ، گواهی این دوره ها را اخذ خواهند کرد.

فرهنگ به راه اندازی و ارائه اپلیکیشن "تنزیل" توسط این موسسه اشاره کرد و گفت: با نصب "تنزیل" در گوشی همراه، بدون نیاز به اینترنت به متن آیات قرآن و ترجمه فارسی آن دسترسی ایجاد می شود.

به گفته وی، تنزیل اولین برنامه قرآنی اندرویدی با ترتیب نزول سوره ها، درس سوره ها و عصاره فرازها بوده و قابلیت جستجو در متن آیات و ترجمه آن ها را فراهم می کند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن؛ چلچراغ هدایت" تا ساعت 24 امشب 14 خرداد ماه مصادف با 19 رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) دایر است.