مسئول غرفه " قرآن پویان" در نمایشگاه قرآن به ارائه اپلیکیشن "تنزیل" از سوی این موسسه اشاره کرد و گفت: با نصب اپلیکیشن" تنزیل " در گوشی همراه، بدون نیاز به اینترنت به متن آیات و ترجمه فارسی قرآن دسترسی ایجاد می شود.

سید کاظم فرهنگ در گفتگو با ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار داشت: مجموعه "قرآن پویان" در زمینه فهم و تدبر در قرآن با رویکرد عمومی سازی فهم قرآن فعالیت می کند.

مسئول غرفه " قرآن پویان" در نمایشگاه قرآن با بیان اینکه فهم قرآن کریم فقط مخصوص مفسرین نیست اظهار داشت: تمام مسلمانان باید در جهت فهم این کتاب آسمانی تلاش کنند.

وی با بیان اینکه این موسسه داری یک درگاه اینترنتی بوده و فعالیت های خود را از این طریق به تمامی علاقه مندان ارائه می دهد افزود: از سال گذشته دوره آموزش مجازی "روش مطالعه و فهم ساده قرآن" توسط این موسسه طراحی شد و تمام مخاطبینی که تحصیلات دیپلم و بیشتر دارند می توانند دراین دوره ها شرکت کنند.

وی به استقبال بینظیر علاقه مندان از این دوره ها اشاره کرد و گفت: افراد با شرکت در دوره های فهم قرآن و شرکت در آزمون جامع موسسه پویان ، گواهی این دوره ها را اخذ خواهند کرد.

فرهنگ به راه اندازی و ارائه اپلیکیشن "تنزیل" توسط این موسسه اشاره کرد و گفت: با نصب "تنزیل" در گوشی همراه، بدون نیاز به اینترنت به متن آیات قرآن و ترجمه فارسی آن دسترسی ایجاد می شود.

به گفته وی، تنزیل اولین برنامه قرآنی اندرویدی با ترتیب نزول سوره ها، درس سوره ها و عصاره فرازها بوده و قابلیت جستجو در متن آیات و ترجمه آن ها را فراهم می کند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن؛ چلچراغ هدایت" تا ساعت 24 امشب 14 خرداد ماه مصادف با 19 رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) دایر است.

روابط عمومی 2018-06-04 21:32:15