مدیر کمیته بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن با بیان اینکه بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن به نسبت سنوات گذشته تغییرات عمده و مثبتی را تجربه کرد، گفت: تعدد و تنوع مسابقات درنظر گرفته شده برای این گروه سنی از افزایش قابل توجهی برخوردار بود.

جلیل صادق زاده در گفت و گو ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، از انجام موفقیت آموز همه برنامه های پیش بینی شده کمیته کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن در ایام برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت: به طور میانگین در برخی از ساعات در هریک از غرفه های بخش کودک و نوجوان بیش از 50 نفر بازدیدکننده در هر دقیقه مراجعه و از برنامه های تعیین شده استفاده می کردند.

مدیر کمیته بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن با بیان اینکه بخش کودک و نوجوان نسبت به سنوات گذشته تغییرات عمده و مثبتی را تجربه کرد، افزود: تعداد و نوع مسابقات درنظر گرفته شده برای این گروه سنی از افزایش قابل توجهی برخوردار بود.

وی یادآور شد: در این دوره از نمایشگاه در بخش تربیتی و اخلاقی مسابقات مختلفی از جمله ستاره ها، صندوقچه اسرار قرانی، راه مستقیم، هوش قرآنی، پازل های قرآنی و ... و در بخش مسابقات مخصوص نوجوانان، نامه ها، مهتاب، پله های آسمانی، هادیان، از کی بپرسم ،هوش قرآنی (2)، کتابخوانی و ... برگزار شد.

وی با بیان اینکه ویژه برنامههای این کمیته در چهار محور کارگاههای هنری، بازی و مسابقه، قصه گویی و نرم افزار دیجیتال اجرا شد، افزود:۳۰ کارگاه آموزشی برای کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه برپا شد.

صادق زاده به برگزاری کارگاههای جدول قرآنی، نقاشی دیواری بر روی بوم، معمای قرآنی، کتاب سازی، خوشنویسی، ماسههای رنگی و کارگاههای چوب و معرق برای نخستین بار در نمایشگاه قرآن اشاره و خاطرنشان کرد: تمامی برنامه های این کمیته با محوریت تبیین آموزه های قرآنی اجرا شد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار "قرآن؛ چلچراغ هدایت" تا ساعت 24 امشب 14 خرداد ماه مصادف با 19 رمضان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) دایر است.

روابط عمومی 2018-06-04 22:00:00