باشگاه همراهان

باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن

باشگاه همراهان نمایشگاه بخشی از سامانه‌‌ی الکترونیکی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شده است. هدف اصلی این باشگاه، مشارکت و افزایش هرچه بیشتر بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در برنامه های نمایشگاه قرآن به صورت حضوری و مجازی می باشد و این هدف را از طریق تعریف فعالیت هایی نظیر نظرخواهی‌، مسابقات، دوره های آموزشی مجازی، دعوت به عضویت آشنایان در باشگاه و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی پیگیری می‌کند. 
در این دوره ۱۰ میلیارد ریال برای اعطای بن خرید از نمایشگاه به ۱۶۰۰۰ نفر از اعضای باشگاه در نظر گرفته شده و نحوه تخصیص آن به این صورت است که افراد با انجام هر یک از فعالیت های تعریف شده در باشگاه، مقدار مشخصی امتیاز دریافت می کنند؛ پس از رسیدن این امتیازات به حدنصاب‌های مشخص شده، می‌توانند بن خرید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه قرآن را تا سقف مبلغ سه میلیون ریال برای هر فرد دریافت نمایند. 
لازم به ذکر است با توجه به محدودیت بودجه و سهمیه ۱۶۰۰۰ نفره، اولویت تخصیص بن با کسانی است که زودتر عضو باشگاه همراهان شده و پس از کسب حدنصاب لازم، از طریق کارتابل خود درخواست دریافت بن را ارسال نمایند.

توجه: 
۱ـ امتیاز قبولی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم (مربوط به سامانه quranedu معاونت قرآن وزارت ارشاد) فقط و فقط برای یکی از دو آزمون سال ۹۶ یا ۹۷ (هر کدام که قرآن‌آموز در آن امتیاز بیشتری کسب کند) لحاظ می‌شود. 
۲ـ امتیاز مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فقط برای مدیر ثبت شده در سامانه quranedu معاونت قرآن وزارت ارشاد که پروانه فعالیت خود را قبلاً بارگذاری نموده و از سوی معاونت قرآن در سامانه مذکور تأیید شده، لحاظ می‌گردد. بدیهی است کد ملی ثبت شده به عنوان مدیر در آن سامانه، ملاک دادن امتیاز در باشگاه همراهان خواهد بود.

شرایط تخصیص بن‌های خرید:

سایر جوایز: