English فارسی العربیه

باشگاه همراهان

باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن

در حال حاضر و با پایان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم موقتا فعالیت باشگاه همراهان متوقف شده است. به زودی فعالیت این باشگاه از سر گرفته می شود.

باشگاه همراهان نمایشگاه بخشی از سامانه‌‌ی الکترونیکی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است که از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی شده است. هدف اصلی این باشگاه، مشارکت و افزایش هرچه بیشتر بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان در برنامه های نمایشگاه قرآن به صورت حضوری و مجازی می باشد و این هدف را از طریق تعریف فعالیت هایی نظیر نظرخواهی‌، مسابقات، دوره های آموزشی مجازی، دعوت به عضویت آشنایان در باشگاه و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی پیگیری می‌کند. 
در این دوره ۱۰ میلیارد ریال برای اعطای بن خرید از نمایشگاه به 14000 نفر از اعضای باشگاه در نظر گرفته شده و نحوه تخصیص آن به این صورت است که افراد با انجام هر یک از فعالیت های تعریف شده در باشگاه، مقدار مشخصی امتیاز دریافت می کنند؛ پس از رسیدن این امتیازات به حدنصاب‌های مشخص شده، می‌توانند بن خرید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه قرآن را تا سقف مبلغ سه میلیون ریال برای هر فرد دریافت نمایند. 
لازم به ذکر است با توجه به محدودیت بودجه و سهمیه 14000 نفره، اولویت تخصیص بن با کسانی است که زودتر عضو باشگاه همراهان شده و پس از کسب حدنصاب لازم، از طریق کارتابل خود درخواست دریافت بن را ارسال نمایند. اگر سوالی دارید به غرفه ما در انتهای شبستان در بخش فضای مجازی مراجعه نمایید.

جدول امتیازات فعالیت های باشگاه همراهان
توجه: 
۱ـ امتیاز قبولی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم (مربوط به سامانه quranedu معاونت قرآن وزارت ارشاد) فقط و فقط برای یکی از دو آزمون سال ۹۶ یا ۹۷ (هر کدام که قرآن‌آموز در آن امتیاز بیشتری کسب کند) لحاظ می‌شود. 
۲ـ امتیاز مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فقط برای مدیر ثبت شده در سامانه quranedu معاونت قرآن وزارت ارشاد که پروانه فعالیت خود را قبلاً بارگذاری نموده و از سوی معاونت قرآن در سامانه مذکور تأیید شده، لحاظ می‌گردد. بدیهی است کد ملی ثبت شده به عنوان مدیر در آن سامانه، ملاک دادن امتیاز در باشگاه همراهان خواهد بود.


جدول میزان بن خرید بر اساس امتیازات در باشگاه

شرایط تخصیص بن‌های خرید:

سایر جوایز: