English فارسی العربیه

احمد حاجی شریف بیان کرد: ارائه مجموعه ای از ترجمه های قرآنی و آثار خطی در سازمان دارالقرآن

مشاور اجرایی رئیس سازمان دارالقرآن با بیان اینکه مجموعه‌ای از ترجمه‌های قرآنی و آثار خطی در سازمان دارالقرآن گردآوری شده است، گفت: این مجموعه که در هیچ نقطه‌ای از ایران یافت نمی‌شود توسط سازمان دارالقرآن در نمایشگاه بین‌المللی قرآن عرضه شده است.

به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، احمد حاجی شریف درباره استقبال علاقه‌مندان از نمایشگاه بین‌المللی قرآن گفت: حضور مردم در نمایشگاه قرآن به طور نسبی خوب است ولی انتظار می‌رود همانند نمایشگاه کتاب مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گیرد که در این زمینه مسئولان مربوطه باید فعالیت‌هایی انجام دهند و محصولات قرآنی بیشتری را در نمایشگاه عرضه کنند و برنامه‌هایی اجرا شود که استقبال مردم بیشتر شود.

مشاور اجرایی رئیس سازمان دارالقرآن تصریح کرد: خوشنویسان درجه یک در ایران فعالیت می‌کنند که دنیا به آن‌ها افتخار می‌کند و ضروری است در این فضا برای حضورشان تمهیداتی در نظر گرفته شود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از 21 اردیبهشت‌ در مصلای حضرت امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد و امشب (شنبه) چهارم خرداد با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.