English فارسی العربیه

معاون اجرایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم معرفی شد

با حکم معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد؛

معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم معرفی شد

با حکم عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، مرتضی خدمتکار به سمت معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ، ، در متن این حکم آمده است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ (الااسراء، ۸۲)

برادر ارجمند جناب آقای مرتضی خدمتکار

نظر به تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و ضرورت برنامه‌ریزی و تلاش جدی برای برگزاری شایسته بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور، به موجب این حکم، شما را به سمت «معاون اجرایی» بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم منصوب می‌کنم.»

امید است با تکیه بر الطاف و امدادهای الهی و در سایه عنایات اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) بر اساس سیاستهای ابلاغی و با هماهنگی کامل سایر ارکان و بخشهای نمایشگاه، نهایت کوشش خود را برای بهرهگیری از این فرصت ارزشمند به کار گیرید و با ارائه طرح‌هایی نوآورانه، بهره‌گیری از ظرفیت‌های ملی مرتبط و پیگیری و تدبیر لازم، نقشی مؤثر در ارتقای کمّی و کیفی این دوره از نمایشگاه داشته باشید.

خدمتکار در حال حاضر مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت بوده و در بیش از ۸ دوره از نمایشگاه‌های پیش در سمت رئیس کمیته های آموزش، قراردادها و مالی فعالیت داشته است. گفتنی است در نمایشگاه ۲۶ و ۲۷ حجت الاسلام سیدحمید رضا محمودزاده حسینی عهده‌دار این سمت بوده است و با توجه به انتصاب حسینی به سمت ریاست مرکز اسلامی جمهوری اسلامی ایران در کشور رومانی خدمتکار جایگزین وی شده است.»