English فارسی العربیه

مسابقه جویای چلچراغ

مسابقه جویای چلچراغ


مسابقه جویای چلچراغ، برنامه ای است که باهدف تشویق بازدیدکنندگان به جستجو و بازدید حداکثری از بخش های مختلف نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و محک خوردن دانش عمومی قرآنی بازدیدکنندگان طراحی شده است. ضمن این که اعضای باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن می‌توانند با شرکت در مسابقه جویای چلچراغ، امتیازشان را افزایش دهند و از مزایای بن خرید و سایر جوایز نفیس بهره‌مند گردند. 

توضیح روش مسابقه:

تعداد 20 پوستر با عنوان مسابقه جویای چلچراغ طراحی و در بخش ها و غرفه های مختلف نمایشگاه نصب شده اند که هر یک از این پوسترها دارای یک کد کیوآر(QR Code) منحصر به خود می باشد. بازدیدکننده پس از عضویت در باشگاه و نصب اپلیکیشن این مسابقه بر روی گوشی همراه یا تبلت خود، می بایست در محیط نمایشگاه جستجو کرده و پس از یافتن هر یک از پوسترهای مسابقه، با دوربین تلفن همراه خود المان مسابقه که همان (QR Code) درج شده در پوستر است را از داخل اپلیکیشن مسابقه اسکن نماید. 

در ادامه یک چلچراغ در محیط برنامه نمایش داده شده و با لمس آن توسط فرد، یک سوال قرآنی ازاو پرسیده می شود که در صورت پاسخ صحیح به آن سوال، امتیاز آن پوستر به امتیازات فرد در باشگاه همراهان اضافه خواهد گردید.

امتیازات مسابقه:

پاسخ صحیح به سوال هر پوستر مسابقه، 30 امتیاز برای مسابقه دهنده به همراه خواهد داشت و با دادن پاسخ صحیح به سوال 10 پوستر، امتیاز کامل مسابقه (300 امتیاز) به حساب فرد واریز خواهد گردید. 

لازم به ذکر است پس از کسب امتیاز 300 از این مسابقه، فرد دیگر امکان ادامه بازی و پاسخ به سوالات سایر پوسترها را نخواهد داشت.

راه‌های شرکت در مسابقه:

شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن مسابقه جویای چلچراغ، در این مسابقه شرکت کنید.

لازم به ذکر است اپلیکیشن این مسابقه صرفا برای محیط اندروید طراحی شده است.