English فارسی العربیه

مسابقه ارسال نقاشی قرآنی کودکانه

مدیریت فضای مجازی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قران کریم برگزار می کند: 

مسابقه ارسال نقاشی قرآنی کودکانه


با ارسال تصویر نقاشی های قرآنی کودکان خود در صفحه کاربری تان در باشگاه همراهان نمایشگاه قرآن ، تا 150 امتیاز با نظر کارشناس کسب نمایید.

جهت ارسال نقاشی‌ دلبندتان لطفا نکات زیر را مد نظر قرار دهید و مراحل آن را به ترتیب مطالعه فرمائید:

1. نخست با موضوعات مرتبط با قرآن و عترت (کودک را راهنمایی کنید تا موضوع نقاشی را انتخاب کند) یک نقاشی خوب با هر سبک و تکنیکی که در آن مهارت بیشتری وجود دارد اعم از: نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ، گواش، زغال و ... آماده و ارسال کنید.2.نقاشی کشیده شده را توسط اسکنر اسکن کنید و در صورت نداشتن آن با دوربین عکاسی دیجیتال یا تلفن همراه دارای دوربین با کیفیت به صورت تمام صفحه از روبرو (تصویر کاملاً تخت) عکس بگیرید سپس فایل آن را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تصویر ارسالی حتماً باید از روبرو و بدون زاویه از چپ و راست یا بالا و پایین و بدون انعکاس فلش دوربین عکاسی و نویز تصویری باشد.

3.تصویر گرفته شده را به رایانه‌تان انتقال دهیدو دقت کنید که حجم و مشخصات

فایل ارسالی کمتر از 5 مگابایت باشد و فرمت فایل jpg یا png باشد.

4. پس از پر کردن مشخصات کودک خود در این فرم، فایل نقاشی مورد نظر را از رایانه‌تان بارگذاری کنید. دقت کنید که پرکردن همه گزینه ها الزامی می باشد. برای شماره تماس، شماره تلفن همراهی که با آن عضو باشگاه همراهان شده اید وارد کنید تا امکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک به شما وجود داشته باشد.

5. در صورت بارگذاری و ارسال موفق ، پیامی با عنوان "فرم با موفقیت ثبت شد" ظاهر می‌گردد، در صورت مشاهده این پیام از ارسال مجدد نقاشی خودداری کنید.

6. نقاشی ارسالی شما توسط کارشناسان برنامه مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و علاوه بر اینکه در باشگاه همراهان نمایشگاه تا 150 امتیاز می توانید دریافت نمایید به 3 نقاشی برتر ارسالی در اختتامیه نمایشگاه جوایزی اهدا خواهد شد.